Dla nas NIEMOŻLIWE, nie istnieje!

szalony lemur - logo

Wróciłeś z wakacji, pełen energii i planów na swój biznes? Czy  jest wśród nich założenie własnej strony internetowej? A może chcesz podzielić się własnymi doświadczeniami ze światem? To może załóż własnego Bloga? Nie pozwól, abyś zginął w nowoczesnym świecie! Stań się rekinem biznesu i zapewnij swojej stronie odwiedzalność!

Dla nas NIEMOŻLIWE, nie istnieje!

Chętnie pomożemy Ci założyć własną stronę internetową, stronę wizytówkę, czy otworzyć własny sklep internetowy. Cieszy nas, uśmiech każdego zadowolonego klienta, jak i wyzwania towarzyszące nowym projektom.
Dobra, dobra, koniec ze słodkimi słówkami – poważnie… Czym się zajmujemy?

  • Tworzenie strony internetowych – są responsywne, w nowoczesnej stylistyce, po prostu bomba
  • Sklepy internetowe – klienci są zadowoleni , mówią, że lepszych nie ma na rynku. Sam Krzysztof Jarzyna ze Szczecina tak uważa, a chyba nie chcesz się z nim nie zgadzać?
  • Administracja WordPress – gdy przeraża Cię wizja pozostawienia samemu sobie i edycji strony internetowej, jakbyś każdego dnia miał rozbrajać ładunek wybuchowy na pokładzie samolotu.
  • Pomoc WordPress – kiedy jesteś w kropce i nie wiesz jak z niej wyjść. Patrzenie w ekran, przeglądanie forów spędza sen z powiek. Trafiłeś na nas? Masz SZCZĘŚCIE! Pomożemy Ci.
  • Instalacja certyfikatu SSL – według najnowszych standardów, każda strona internetowa, musi być bezpieczna, aby w ogólne była otworzona. A Ty cieszył się własną stroną na długie lata.
  • Usuwanie wirusów – Masz już stronę internetową, lecz działa wolno, albo nie może się do niej dostać? Może to sprawka wirusów. Podziel się z nami problemem. Wspólnie rozwiążemy go.

Zapoznałeś się z naszą ofertą? Jeżeli Cię zainteresowała daj nam znać – napisz wiadomość na: [email protected], poleć nas swoim znajomym, może oni będą akurat potrzebować pomocy.
Polub nas na facebooku.

Inne posty

Szalony lemur - logo lemura
Szalony lemur - logo lemura
Szalony lemur - logo lemura